>Розробка містобудівної, планувальної документації

У 2018 р. Дніпровською філією ДП “НД ПВІ “НДІпроектреконструкція”

У 2018 р. Дніпровською філією ДП “НД ПВІ “НДІпроектреконструкція”, створено структурний підрозділ на рівні відділу - “Центр містобудування”. Мета створення такого структурного підрозділу – організація проектних робіт по розробленню містобудівної документації всіх рівнів у тому числі :

 

  • > схем планування територій адміністративних районів та їх частин;
  • > Генеральних планів населених пунктів;
  • > детальних планів територій;
  • > планів зонування територій.

З прийняттям Закону Україні № 6403, прийняття якого очікується у 2018 році, підприємство планує приступити до розроблення планів об’єднаної територіальної громади, ринок яких достатньо великий і потребує залучення додаткових сил на організацію проведення проектних робіт.

Наразі відділ укомплектований трьома архітекторами, придбано сучасну комп’ютерну техніку на 3 робочих місця, розіслано листи на керівників органів місцевого самоврядування Дніпропетровської області із запрошенням до співпраці.

Закріпленим за цим напрямком Заступником директора – Соколовим І.А., організовані виїзди в регіони для зустрічі з представниками органів влади, проведені роз’яснювальні бесіди щодо необхідності розроблення містобудівної документації, надані цінові пропозиції для визначення витрат на розроблення проектів з планування територій для формування місцевих бюджетів.

Підприємством заключено договори на розроблення генеральних планів населених пунктів Старі Кодаки, Дніпрове, Дороге з Новоолександрівською сільською радою Дніпровського району Дніпропетровської області. Окрім того в стадії очікування фінансування проектних робіт знаходиться проект розроблення генерального плану на населеній пункт Партизанське, та розроблення проекту зонування території (зонінг) населеного пункту Єлизаветівка П’ ятихатського району Дніпропетровської області.

Загалом підприємство накопичує досвід для подальшої участі у тендерних процедурах через систему “Прозоро” та розширення можливостей своєї участі на конкурентних засадах в інших тендерах.

Протягом 2018 р. підприємством виконано ряд експертиз містобудівної документації: Генеральний план м.Приморськ, генеральний план м.Покров, генеральний план м. Прилуки, генеральний план м. Ніжин, генеральний план смт. Василівка, схема планування Василівського району Запорізьської області т.і.

З метою раціонального використання існуючого кадрового складу інституту, планується включити в процес розроблення містобудівної документації фахівців з виконання топогеодезичних робіт та інших фахівців за потребою.

У 2018 р. підприємством вже виконано проектних робіт на об’єкти оборони по замовленню Міністерства оборони України – 30 проектів казарм поліпшеного планування та майже 15 об’єктів інженерного забезпечення територій у 6 військових містечках 3-х областей України де також були виконані роботі з планування територій.